O nas

„Marketing is a race without a finishing line“

Philip Kotler

Cześć!

Jeśli widzisz tę stronę, to znaczy, że szukasz najlepszej agencji marketingowej w Toruniu! 

Interesuje Cię reklama w Internecie? 
A może marketing internetowy i social media? 
Chcesz stworzyć stronę firmową, która będzie przynosić zyski? 


To i jeszcze więcej możemy dla Ciebie zrobić w Trakido — najbardziej kreatywnej agencji, jaką możesz znaleźć.

No dobrze, wiesz czym się zajmujemy, ale kim jesteśmy i dlaczego my? Zacznijmy od przejścia na ty. W Trakido stawiamy, na żywe relacje, a nie sztywne reguły! Wierzymy, że tworząc partnerskie kontakty z klientami, jesteśmy w stanie więcej osiągnąć, niż trzymając się korporacyjnych zasad.
automatyzacja-sprzedazy
automatyzacja-sprzedazy-torun

Jak to się zaczęło?

Ponad 12 lat temu, nasz CEO Janusz Kamiński stwierdził, że w biznesie ma jeden cel — skuteczna reklama w Internecie i zaczął ten cel realizować. 

Kilkanaście poważnych projektów, setki procent wzrostu, tysiące wygenerowanych leadów sprzedażowych i oto jesteśmy — Władysława Łokietka 5 w Toruniu. To adres, który warto znać ;). 

W Trakido tworzymy zgrany zespół specjalistów z różnych dziedzin marketingu. 

SEM/SEO, Google Ads, e-mail marketing, marketing automation, web design, Google Analytics — to tylko niektóre z obszarów naszych działań. 

Na wszystko mamy certyfikaty od Google i status jego partnera. Z nami nie musisz martwić się o poprawność działań, cechuje nas pełen profesjonalizm. Jesteśmy agencją interaktywną — reklama firmy w Internecie, to nasza codzienność.

Skuteczna reklama

Skuteczna reklama internetowa opiera się na kilku filarach. Pierwszy, to wartościowa marka. Produkt, lub usługę należy przedstawić w taki sposób, aby były atrakcyjne dla potencjalnego klienta. Drugi filar, to strona internetowa. Jest jak sklep w tradycyjnym handlu, musi sprzedawać. Jeśli tego nie robi, to jest źle zoptymalizowana. Wtedy masz dwa wyjścia z sytuacji:
a. pogodzić się z tym i czekać na cud, albo zamknąć interes
b. zgłosić się do nas i zapomnieć o tym nieudanym epizodzie :)
Trzecia nóżka, to jakościowy ruch na stronie internetowej. Nie liczą się wejścia, z których nic nie wynika. Jeśli ktoś wszedł na Twoją witrynę i spędził na niej sekundę, tylko dlatego, że omsknął mu się palec, to znaczy, że coś tu nie gra. Nasza reklama w sieci sprawi, że ludzie sami będą odwiedzać Twoją stronę. Będą ciekawi tego co możesz im zaoferować. Ostatnim filarem jest optymalizacja. Dotyczy zarówno budżetu jak i konwersji. Automatyzacja marketingu i sprzedaży, to nasz prawdziwy konik. Ustalanie strategii marketingowej, dobór kanałów komunikacji, lejki sprzedażowe, lead nurturing. Czy może być coś piękniejszego? Brzmi obco i dziwnie? Spokojnie, nasza agencja internetowa wszystko Ci wyjaśni.
trakido-agencja-marketingowa-torun

Chcesz zacząć sprzedawać?

Zrobimy wszystko, aby ten cel zrealizować. Promowanie firmy, może wydawać się trudne, ale z nami przekonasz się, że wcale nie musi tak być. Czego możesz się po nas spodziewać?
rzetelność — wszystkie nasze działania są prowadzone z profesjonalizmem i według najnowszych trendów
transparentność — nie ukrywamy naszych działań i o wszystkim cię poinformujemy. W każdej chwili możesz sprawdzić jak przebiega Twoja kampania
skuteczność- nasze działania mają zawsze konkretny cel i zrobimy wszystko, żeby go zrealizować. Potwierdzają to nasi dotychczasowi klienci
kreatywność — szukamy niekonwencjonalnych rozwiązań, stale przecieramy nowe ścieżki w digital marketingu. Nasze reklamy w internecie są ciekawe i angażujące
oszczędność — skubać można słonecznik, a nie klienta. Automatyzacja marketingu pozwala oszczędzić czas i koszta. Dbamy o to, żeby wydać budżet efektywnie.
partnerstwo — tworzymy dla Ciebie i z Tobą. Nasi klienci biorą czynny udział w kampaniach
edukacja — stale podnosimy swoje kwalifikacje, a także szkolimy innych. Rozwój jest jednym z naszych priorytetów

Na co jeszcze powinieneś zwrócić uwagę i co możemy Ci zapewnić?

Pozycjonowanie

SEO, jest czymś, czego nie można pominąć, tworząc stronę internetową i decydując się na reklamę w sieci. Dzięki dobrze napisanym tekstom (i kilku niemagicznych sztuczkach) Twoja witryna znajdzie się wysoko w rankingu bezpłatnego ruchu w wyszukiwarce. A jak powszechnie wiadomo między Bogiem a prawdą, gratis to uczciwa cena.

Kampanie reklamowe Google Ads

czyli płatna reklama w Google Ads. Reklama dla firm niestety nie opiera się tylko na darmowym ruchu. Jeśli chcesz pojawiać się na YouTube, Gmailu, lub na jednej z czterech pierwszych pozycji w wyszukiwarce, musisz za to zapłacić. Naszą rolą jest sprawić, byś zwrot z inwestycji miał jak największy.

Google Analytics

reklama internetowa musi być mierzalna. Jak zmierzyć skuteczność reklamy internetowej? Nasz partner Google, wychodzi nam naprzeciw i oferuje swoje narzędzie do analityki internetowej. Trzeba tylko umieć je wykorzystać.

Web design

tworzenie stron i aplikacji mobilnej, to podstawa sukcesu marketingu internetowego. To Twoja wizytówka w sieci, musi nie tylko wyglądać, ale i być funkcjonalna. A przede wszystkim odpowiadać na potrzeby klientów.

Social media

tutaj toczy się życie i komunikacja między Tobą a klientami. Umiejętne prowadzenie mediów społecznościowych zapewni Ci nie tylko fanów, ale i realne wyniki finansowe.
automatyzacja-sprzedazy-agencja-marketingowa-torun

Czy potrzeba czegoś jeszcze na zachętę?

Podsumowując: reklama strony internetowej, to duże wyzwanie dla kogoś, kto nie zajmuje się nią zawodowo. Nie musisz jednak robić tego sam. W Trakido lubimy wyzwania i chętnie podejmiemy się współpracy z Tobą. O ile prawo tego nie zabrania.. .:)  

Czy inne agencje interaktywne mogą Ci to zapewnić? Być może. Czy zrobią to w takim stylu? Na pewno nie. Nie czekaj więc, aż inni Cię wyprzedzą i wejdź do marketingu internetowego z całą mocą i naszą pomocą. 

Skrobnij na siebie namiar w zakładce kontakt i odbierz od nas telefon. Razem podbijemy Internet.

Ps. Mały rebus dla wytrwałych
Najlepsza agencja marketingowa + skuteczna reklama w Internecie + Toruń = Trakido <3

Napisz do nas

Właśnie otrzymaliśmy Twoją wiadomość! Skontaktujemy się najszybciej jak to możliwe :)
Ups!Coś poszło nie tak podczas wysyłania wiadomości.
AUTOMATYZACJA SPRZEDAŻY
Odkryj potencjał automatyzacji sprzedaży. Skontaktuj się z nami i zwiększ efektywność swoich działań już teraz!
OBSŁUGA SOCIAL MEDIA
Dowiedz się, jak łatwo zaplanować i zautomatyzować publikację postów na Social Media. Spraw, aby Twoje treści trafiały do właściwych odbiorców.
KONSULTACJA MARKETINGOWA
Chcesz rozwinąć swój biznes, dotrzeć do nowych klientów, zwiększyć sprzedaż, ale nie wiesz jak? Skontaktuj się z nami i umów na konsultację marketingową!
Projekt i Realizacja
logo-trakido