kariera

KARIERA
KARIERA
KARIERA
KARIERA
KARIERA

Praca w Agencji Marketingowej Trakido:
Twoja Ścieżka Kariery

Jeśli jesteś gotowy na wyjątkową przygodę w świecie marketingu i szukasz pracy, która pozwoli Ci rozwinąć skrzydła, to jesteś we właściwym miejscu. W Agencji Marketingowej Trakido oferujemy coś więcej niż tylko pracę — oferujemy możliwość tworzenia swojej własnej ścieżki kariery.
trakido-kariera-agencja-marketingowa-torun

Dlaczego My?

Elastyczne Godziny Pracy
U nas nie musisz dostosowywać się do sztywnych godzin biurowych. Oferujemy elastyczny czas pracy, który możesz dostosować do swoich potrzeb i życiowych obowiązków.

Rozwój i Edukacja
Jesteśmy przekonani, że rozwój to klucz do sukcesu. Dlatego zapewniamy dostęp do wielu wartościowych szkoleń i kursów, które pozwolą Ci stale się doskonalić i rozwijać swoje umiejętności.

Wspaniały Zespół
Praca w Agencji Marketingowej Trakido to szansa na pracę w zespole ambitnych i kreatywnych ludzi. Razem tworzymy projekty, które zmieniają oblicze marketingu online.

Nasza Wartość
Jesteśmy ekspertami w dziedzinie marketingu, co potwierdzają liczne certyfikaty i nasze bogate doświadczenie. Nasz profesjonalizm i nietuzinkowe pomysły stanowią fundament naszej firmy.

Twój Rozwój
W Agencji Marketingowej Trakido doceniamy indywidualizm każdego pracownika. Wierzymy, że różnorodność jest źródłem kreatywności, a wspólna praca nad projektem może stworzyć coś wyjątkowego. Dlatego dajemy naszym pracownikom przestrzeń do twórczego wyrażania siebie i realizacji swoich pasji.

Twoja Przyszłość
Twoje sukcesy zależą od Ciebie. Oferujemy Ci samodzielność, zaufanie i odpowiedzialność. Możesz pracować zdalnie i zarządzać swoim czasem, a ilość projektów, które zrealizujesz, wpłynie na Twój wynagrodzenie.Dołącz do nas!
Tel. 722 577 389
ul. Władysława Łokietka 5
87-100 Toruń
Godziny pracy
Poniedziałek - Piątek 8:00-16:00
E-mail
biuro@trakido.pl

Napisz do nas

Właśnie otrzymaliśmy Twoją wiadomość! Skontaktujemy się najszybciej jak to możliwe :)
Ups!Coś poszło nie tak podczas wysyłania wiadomości.
AUTOMATYZACJA SPRZEDAŻY
Odkryj potencjał automatyzacji sprzedaży. Skontaktuj się z nami i zwiększ efektywność swoich działań już teraz!
OBSŁUGA SOCIAL MEDIA
Dowiedz się, jak łatwo zaplanować i zautomatyzować publikację postów na Social Media. Spraw, aby Twoje treści trafiały do właściwych odbiorców.
KONSULTACJA MARKETINGOWA
Chcesz rozwinąć swój biznes, dotrzeć do nowych klientów, zwiększyć sprzedaż, ale nie wiesz jak? Skontaktuj się z nami i umów na konsultację marketingową!
Projekt i Realizacja
logo-trakido