AUTOMATYZACJA MARKETINGU

„Marketing is a race without a finishing line“

Philip Kotler

AUTOMATYZACJA
KLUCZ DO SUKCESU!

Lead nurturing to proces prowadzenia działań marketingowych, których celem jest pozyskanie wartościowych leadów sprzedażowych oraz przygotowanie ich do świadomego zakupu, ponieważ z różnych powodów nie są na to gotowi w danym momencie, powodami mogą być brak budżetu lub też brak świadomości potrzeby zakupowej.

Zjawisko, które ma miejsce w Lead Nurturing polega na  przeprowadzenia potencjalnego klienta przez lejek sprzedażowy, w oparciu o  przygotowanie automatycznych działań marketingowych  i wysyłanie do zgromadzonych, wartościowych leadów, automatycznych komunikatów edukacyjnych, marketingowych i  sprzedażowych. Działania nurturingu, które bazują na wykorzystaniu struktury marketing automation mają  również na celu budowanie pozytywnego wizerunku marki i utrzymywanie stałego kontaktu z potencjalnym nabywcą.
Lead nurturing to wieloetapowy proces budowanie lojalności wśród użytkowników, a w późniejszym etapie dążenie do ich orędownictwa.

AUTOMATYZACJA MARKETINGU

Dzisiejszy rynek reklamowy zmienia się na prawie automatyczny. Dostęp do sztucznej inteligencji ma prawie każda firma w zasięgu ręki. Musimy wiedzieć, że duże koncerny również wdrażają już tą technologie. Natomiast biorąc pod uwagę ich decyzyjność to właśnie małe i średnie firmy mogą wygrać ten wyścig technologiczny !

Właśnie dzięki możliwości szybkiego reagowania i niskiego kosztu utrzymania wykonanych raz automatyzacji. Automatyzacja w obszarze kierowania reklam, tworzenia kampanii pozwala nam zaoszczędzić ogromną ilość czasu.
Dodatkowo przy odrobinie wysiłku możemy stworzyć dedykowane raporty nie tylko odwiedzających ale także przewidujących wartość sprzedaży, retencje użytkowników i wiele innych przydatnych dla marketingu i biznesu danych.

Szkolenie dla właścicieli firm i osób zajmujących się marketingem!

Dowiedz się jak za pomocą narzędzi cyfrowych zautomatyzować proces pozyskiwania nowych klientów, publikować posty na wiele kanałów social media,nieczności logowania się do panelu w tych serwisach oraz skutecznie prowadzić sprzedaż.

Marketing dla firm, który działa !

Zapisz się do newslettera i poznaj jedne z najskuteczniejszych narzędzi do prowadzenia działań marketingowych w sieci.

Rejestracja do newslettera

Sukces 👍! Twoja subskrypcja została zapisana! Sprawdź teraz swoją skrzynkę pocztową 💌
Oops! Coś poszło nie tak. Wpisz swoje dane jeszcze raz.
Dziękujemy za twój zapis ! Sprawdź swojego maila :)
Ops ! Coś poszło nie tak ! Spróbuj ponownie :)